چهار 4 راهکار افزایش سئو و بهینه سازی و افزایش ترافیک
تاریخ : 1394/4/1

به فکر یک برند باشید و در نهایت به یکی از آنها تبدیل شوید

شما وقتی یک نام تجاری را به سایت خود اختصاص می دهید ، طیف زیادی از خریداران به سمت شما سوق پیدا می کنند در حالی شما در گذشته همین محصولات را ارائه می دادید ولی عنوان تجاری نداشته اید و در ادامه خریداری نیز نداشته اید.
شما فرض کنید که یک فروشگاه اینترنتی مشهور را در اختیار دارد . دلیل این برجستگی چیست؟

  • الف ) آیا شما در سایت خود ، محصولات شرکت های بزرگ را می فروشید؟
  • ب) آیا خدمات استثنائی که به مشترین خود می دهید ، شما را متمایز کرده است؟
  • ج) یا اینکه تجربه کاری خوبی دارید؟

به هر حال ممکن است که شما جزء یکی از موارد فوق باشید ، منظور از این دیدگاه این است که فکر کنید چه موضوعی شما را منحصر به فرد می سازد؟ سعی کنید یک نام تجاری منحصر به فرد برای عنوان خود انتخاب نمائید

محتوایتان را برای بازدیدکنندگان خود بنویسید نه برای موتورهای جستجو

هدف نهایی شما کاربران هستند نه موتورهای جستجو ،محتوای مفید و منحصر به فرد اثرات خوبی را برای شما به همراه دارد از جمله : محبوبیت عنوان تجاری شما و تبدیل شدن سایت شما به یک مرجع قابل اعتماد.
شما برای درک احتیاجات بازدیدکنندگان سایت خود نیاز به زمان دارید ، برای این کار باید سوالاتی را از خود بپرسید و خود پاسخ آن را بدهید ؟

  • کاربران شما چه کسانی هستند ؟
  • کاربران شما بیشتر از کدام کشور هستند ؟
  • کاربران از سایت شما چه انتظاراتی دارند؟
  • برای کاربران شما چه چیزی بسیار مهم است؟

پس از اینکه به سوالات خود پس تجزیه و تجلیل کاربران پاسخ دادید ، با استفاده از دانشی که به دست آوریده اید شروع به ایجاد محتوای باب میل کاربران نمائید.
برای ارتباط بیشتر با کاربران و ایجاد مقالات جدید ، شما می توانید از ویدئو ها ، اینفوگرافیک ها و صفحهات گفتگو استفاده نمائید.

محتوای جدید و منحصر به فرد ، کلید موفقیت شما

اگر ۹۹ درصد صفحات سایت شما ، دارای مطالب تکراری و کپی از سایت های دیگر باشد ، سایت شما توسط الگوریتم پاندا نابود خواهد شد ، بهترین راه حل برای این مشکل بازنویسی تمام محتوای صفحات می باشد ، این کار ممکن است زمان زیادی را از شما بگیرد ولی شما با این کار یک راه میانبر را طی خواهید کرد .
در هنگام بازنویسی مطالب خود ، بازدید خود را با استفاده از سرویس Google Analytics ، آنالیز کنید ، بازید مطالب تکراری و بازید آن پس از بازنویسی را مقایسه کنید ، حتما رتبه بندی شما تغییر کرده است. در حین بازنویسی مطالب خود ، همواره ذهن شما باید به فکر حفظ مخاطبان باشد (توجه به گزینه شماره ۲)

فکر خود را فقط به گوگل متمرکز نکنید!

این مورد شاید غیر واقعی به نظر برسد ، چون ۸۰ درصد ترافیک جستجو توسط گوگل پشتیبانی می شود ، اما با توجه به تمام تغییرات انجام شده در گوگل ، باید خود را آماده هر اتفاق شگفت زده ای بکنید ، چون ممکن است سایت شما تبدیل به بدترین سایت توسط گوگل شود ، در این موارد ، به دنبال راه هایی همچون امکانات پکیج طلایی آی الکسا در آدرس زیر باشید ، این منابع در صورتی که شما افت رتبه در گوگل داشته باشید ، نگرانی شما را کم خواهد کرد.

مشاهده پلن های فوق حرفه ای سئو در لینک زیر

www.Gold.iAlexa.ir