سایت آی الکسا موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شد
تاریخ : 1393/11/12

پس از بررسی های بسیار و استعلام از مراجع قانونی و ذیربط، سایت آی الکسا موفق به اخذ گواهینامه اعتماد الکترونیکی یک ستاره (enamad) از وزارت صنعت، معدن و تجارت/ مرکز توسعه تجارت الکترونیک ، گردید.

این گواهینامه به پاس ارج نهادن به اقدامات آی الکسا در راستای اهداف مشتری مداری و رعایت کامل قوانین کشور، استانداردها و اصول تجارت الکترونیک،توسط وزارت صنعت معدن و تجارت به سایت آی الکسا اهدا شده که این خود نشان دهنده تلاش بی پایان آی الکسا ، به منظور ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مشتریان عزیز می باشد.
لازم به ذکر است که اخذ این گواهینامه ، مستلزم عبور از فیلترهای مختلف ارزیابی و همچنین تعهد کامل به قوانین جهانی و ملی تجارت الکترونیک، و تاییدیه از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت / مرکز توسعه تجارت الکترونیک می باشد.

بدین معنی که فروشگاه های اینترنتی که موفق به اخذ این گواهینامه شده اند، بصورت کامل توسط این نهادهای دولتی شناسایی شده و مورد تایید می باشند.
همچنین می توانید به منظور مشاهده گواهینامه و اطلاعات آن، در صفحه اصلی سایت، بر روی تصویر کوچک نماد اعتماد الکترونیکی کلیک نمایید.
شما هم می توانید با آسایش خاطر کامل، محصولات خود را انتخاب نموده و لذت خرید آسان و مطمئن محصولات باکیفیت و مطمئن را با آی الکسا تنها سایت افزایش بازدید و کسب درآمد ایرانی دارای نماد اعتماد تجربه نمایید.