الگوریتم جدید و ترسناک گوگل ! به نام فرد Fred
تاریخ : 1396/3/7

گوگل همیشه در خصوص تغییراتی که در الگوریتم خود انجام می دهند سکوت می کند اما تغییر صورت گرفته در هفتم و هشتم ماه مارس آنقدر برای بسیاری از صاحبان وب سایت و شرکت های بازاریابی دیجیتال بزرگ بود که متوجه تغییرات قابل توجهی در ترافیک و رتبه بندی شوند. در خصوص این بروزرسانی جدید الگوریتم که تنها با نام «فرد» شناخته می شود، باور بر آن است که هدف اصلی آن وب سایت هایی با محتوا و بک لینک های بی کیفیت باشند. اغلب این دو فاکتور به صورت همزمان و روی وب سایت هایی روی می دهند که از شرکت های سئو برای ایجاد سریع محتوای و بک لینک های بی کیفیت استفاده کرده اند.
گوگل بروزرسانی الگوریتم فرد را تأیید کرده است اما در خصوص ارائه ی اطلاعات زیادی در مورد آن محتاط عمل کرده اند. تنها راهنمایی که به صاحبان وب سایت ارائه کرده اند این بود که هدف الگوریتم فرد وب سایت هایی است که از دستورالعمل های وب مستر تبعیت نمی کردند. بر اساس پژوهش های آی الکسا، مشخص شد که سایت هایی با محتوای بی کیفیت و بک لینک های غیرطبیعی که فقط به منظور کسب درآمد تولید شده اند، به شدت توسط این بروزرسانی آسیب می بینند.

فرار از مجازات الگوریتم فرد

این اولین بروزرسانی الگوریتم گوگل نیست که برای تشویق محتوای با کیفیت ارائه شده است و احتمالاً آخرین هم نخواهد بود. بهترین روش برای اجتناب یا بازیابی مجازات الگوریتم فرد، تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت، عمیق و معتبر در سایت تان است.
اگر وب سایت شما محتوای قدیمی زیادی دارد ممکن است نیاز باشد که به عقب برگشته و این صفحات را بهبود بخشید تا استانداردهای کیفیت مربوط به آنها را رعایت کنید.
چرا این بروزرسانی فرد نامیده می شود؟
این نام از سخنان گری ایلییس در شرکت گوگل گرفته شده است که به طنز پیشنهاد داد که تمام بروزرسانی ها «فرد» Fred نامیده شود. این نام برای این بروزرسانی نیز استفاده شد.

هشدار : سایت شما در خطر است . الگوریتم فرد شوخی بردار نیست ...

برای کمک به فرار از مجازات گوگل-الگوریتم فرد- آی الکسا در کنار شماست...

مشاوره اختصاصی الگوریتم فرد در آی الکسا تماس بین ساعات 17 الی 22

09112277141